Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Mirosł. napisał:
100 % racji. Mówią że PSL to takie g.. co klei się do każdego buta /czerwony czy czarny/ który idzie do władzy. Chyba to racja bo własnego programu nie mają.
o ile mi wiadomo to chyba każda partia musi mieć swój program polityczny inaczej nie można by było jej zarejestrować, i drażnią mnie takie komentarze w stylu Pana "PSL to takie g.. co klei się do każdego buta /czerwony czy czarny/ który idzie do władzy", ja nie jestem związany z żadnym ugrupowaniem ciekawi mnie czy Pan przypadkiem nie jest PiS - owcem, bo taka zawiść od Pana komentarza bije, że szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy kolejnego co coś tam, coś tam potrafi. Coś robi... Właśnie widzimy popiera ludzi których druga szansa powinna objawiać się możliwością rejestracji w pośredniaku. No to po szklanie i na PSLu zebranie. Zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!!! tutaj nie chodzi o to czy pan Marek jest dobry czy zły ale chodzi o równość wobec prawa. Jeżeli ktoś z Was pracujący w tzw. budżetówce jedzie po pijanemu i zostanie złapany to traci pracę i koniec dalszej kariery. A w tym przypadku nic się nie stało - p. Marek może zostać radnym to nie do pomyślenia. My musimy przestrzegać prawa a Oni????????????? Mam już dosyć Bandy Czworga czyli PO PiS PSL i SLD - od 20 lat rządzą, okradają nas z naszych pieniędzy, podatki są wysokie, ogromna biurokracja, złe prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to iż są równi i równiejsi.Każdy z nas miałby wyrok przechlapane kilka lat a ten doktorek udaje że nic sie nie stało.Przetnie nie tą żyłkę i też powie że nic się nie stało ,wyśle kogoś na tamten świat powie przeprawszam i nic się nie stało.Jaki to przykład dla młodzieży.Marek opamiętaj się Masz taki zawód że nie musisz lizać dupy peselowi bo stjesz się małostkowy ,wstyd doktorze wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trzęsie bo tacy politycy jak zieloni to nieporozumienie
heheh wie Pan co, przepraszam ale jest Pan dla mnie strasznie śmieszny, ja rozumiem każdy ma swoje poglądy, konstytucja gwarantuje mu wolność słowa itd. no ale taki komentarz jak Pana w stylu "trzęsie bo tacy politycy jak zieloni to nieporozumienie" jest nie na miejscu. Nie wiem czy Pan należy do jakiegoś ugrupowania politycznego czy nie należy, (wogóle mnie to nie obchodzi) ale każdy obywatel Polski może powiedzieć tak na inna partię min. na PiS czy PO, niech Pan poprze to jakimis argumentami a nie tak po prostu rzuca takie oszczerstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baron56 napisał:
heheh wie Pan co, przepraszam ale jest Pan dla mnie strasznie śmieszny, ja rozumiem każdy ma swoje poglądy, konstytucja gwarantuje mu wolność słowa itd. no ale taki komentarz jak Pana w stylu "trzęsie bo tacy politycy jak zieloni to nieporozumienie" jest nie na miejscu. Nie wiem czy Pan należy do jakiegoś ugrupowania politycznego czy nie należy, (wogóle mnie to nie obchodzi) ale każdy obywatel Polski może powiedzieć tak na inna partię min. na PiS czy PO, niech Pan poprze to jakimis argumentami a nie tak po prostu rzuca takie oszczerstwa
śmieszne jest to, ze ciebie to smieszy, ale cóz, posadka po psl chyba przeminie po nowych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyżby rodzina rzetelskiego przyszła z koscioła ze taki tłok????
Wogóle polityka mnie nie interesuje, ale zaciekawił mnie ten artykuł i dochodze do takiego wniosku ze połowa tych komentarzy (takich jak ten)pisana jest przez strasznych prostaków i ludzi reprezentujących niski poziom intelektualny, ludzi chcących zabłysnąć na łamach forum Dziennika Wschodniego. Przytoczę tu słowa wypowiedziane przez mojego nauczyciela angielskiego "Na drzewo prostować banany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rihana napisał:
Wogóle polityka mnie nie interesuje, ale zaciekawił mnie ten artykuł i dochodze do takiego wniosku ze połowa tych komentarzy (takich jak ten)pisana jest przez strasznych prostaków i ludzi reprezentujących niski poziom intelektualny, ludzi chcących zabłysnąć na łamach forum Dziennika Wschodniego. Przytoczę tu słowa wypowiedziane przez mojego nauczyciela angielskiego "Na drzewo prostować banany".
obraziłeś mnie rolnika, człowieka, który sympatyzował z psl-em. Ale taki hofman widocznie i w lublinie ma rodzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
śmieszne jest to, ze ciebie to smieszy, ale cóz, posadka po psl chyba przeminie po nowych wyborach
No i widze jaki pan poziom reprezentuje ja mówi zeby poprzec to jakimis argumentami a Pan mi zarzuca ze posadka PSL minie zaaz po wyborami, heheh niestety powiem panu ze pracuje w jednym z kraśnickich supermarketow i nic a nic nie łączy mnie z PSL, PiS-em ani z PO. Ale przypuszczam że pan moze należeć do PiS-u bo w pana słowach mozna wyczuc straszna wrogość i chęć manipulacji środkami przekazu publicznego takimi głupimi komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o ile mi wiadomo to chyba każda partia musi mieć swój program polityczny inaczej nie można by było jej zarejestrować, i drażnią mnie takie komentarze w stylu Pana "PSL to takie g.. co klei się do każdego buta /czerwony czy czarny/ który idzie do władzy", ja nie jestem związany z żadnym ugrupowaniem ciekawi mnie czy Pan przypadkiem nie jest PiS - owcem, bo taka zawiść od Pana komentarza bije, że szok
Zwłaszcza że Waldek w poprzedniej kadencji nie chciał gadać z Kaczorami, jak te chciały z niego przystawkę zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka afera sie zrobiła z tego artykułu, troche mnie to przeraża, przytocze kilka nagłówków z innych artykułow: "Pijany poseł PiS wjechał w płot", "Poseł PiS ręczył za bogacza, a ten pije i łamie prawo", "Poseł PiS zatrzymany za jazdę po pijanemu: zjadłem kilka jabłek", "Były poseł PiS prowadził po pijaku - sąd umorzył sprawę", "Pijany poseł (PO) padł na podłogę i zasnął", nie wspominając już o "Poseł PO pijany w czasie debaty o służbie zdrowia" - który glosował po pijaku podczas głosowania. Martwi mnie tylko to, ze o tych sprawach sie tak głośno nie mówiło. Nasuwa mi sie tylko tu jeden wniosek, że wiekszosc wypowiedzi na tym forum - negatywnych na PSL to chyba (komentarze konkurencji w wyborach)choc nie łączy mnie nic z żadną z tych partii to dla mnie i pewnie dla innych ludzi niezwiązanych z polityką jest to drażniące ze takie brzydkie zagrywki rozgrywają sie w internecie, prasie, radiu i telewizji. I powiem tak, że ja zagłosuje na tego Rzetelskiego, nawet po to zeby zaprotestować przeciwko takim chorym zagrywkom politycznym jakich doświadczamy na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
PSL/czytaj ZSL od wojny z PZPR/to partia faryzeuszy i nie ma co wybierać.Niech się wieszają gdzie chcą,a po wyborach do domu do korzeni,bo im odbiło,za dużo mają stołków.Co innego mówią,a co innego robią.
a to dobre, PSL na pewno zrobilo więcej ze swoich obietnic przedwyborczych niz POPiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelX napisał:
oczywiście artykuł jest z tych science fiction.oczywiscie rzetelski nie zostanie posłem, bo psl zdobedzie 1 mandat dla hetmana,a wiec ten pijaczyna nie zostanie radnym. ale standardy prawdziwie pslowskie. NIE dla pijanych morderców na drogach. NIE dla alkoholików dla listach dla posłów i radnych
a niech mnie z pan Marek alkoholikiem, sorry ale czytam ten twoj komentarz i powiem ci ze z tego wychodzi na to ze kazdy Polak to alkoholik. Niezle pewnie kazdy sie choc raz w zyciu upił, nieoszukujmy sie taka prawda. a jak nie wiesz co oznacza słowo alkoholik to sprawdz na www.wikipedia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję, ze wielu w Krasniku nie mysli podobnie jak ty. To nie są wybory na radnego matole!!!
POPIERAM pana w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja śnie? Pan Rzetelski 42lata i jego kolega równieśnik Marek K. 42lata - tuszuje i publicznie aprecjuje wartość człowieka który świadomie sprowadził poważne zagrożenie na nieświadomych innych uczestników ruchu. A jakaś garstka osób podpisując się różnymi dziwnymi pseudonimami spiera się, że nic się nie stało, że z igły widły, że trzeba wybaczać? Tak oceniacie kandydata na twórcę prawa w tym kraju? Spójrzcie na PiS, on zapłaci najwyższą cenę za swoją jedynkę -bez dwóch zdań. Ale Pani Kruk nie sprowadziła bezpośredniego zagrożenia na innych ludzi - złamała zasady honoru. Żenujący pokaz kolesiostwa Panie Rzetelski. PSL powinno się wstydzić za takich ludzi na swojej liście i zdecydowanie odciąć od takiego człowieka. Jest tam niewątpliwie co najmniej kilkanaście osób godnych zaufania na liście. A jedna czarna owca ośmiesza dorobek Wincentego Witosa? Miej Pan choć krztynę godności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Widzę że zwolennicy Zdziśka się znaleźli ale jakiego? Bo ten pan inaczej ma na nazwisko i do końca nie wiadomo o kogo chodzi. Może chodzi o Zdzisława Podkańskiego, który dwa razy zdradził polskich mieszkańców wsi. Pierwszy raz kiedy opluwał PSL i założył swoją partię oczywiście w tle z PSL. Drugi raz kiedy porzucił swoje marzenia o swojej partii i przyłączył się do PiSu. Teraz współpracuje z ludźmi pokroju Hafmana, którzy uważają, że polscy chłopi wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło zdziczeli.
Jak zdradził? Chłopów nie zdradził nigdy. Udowodnił tylko, że z krętaczami niby zielonymi nie chce mieć nic wspolnego. Zdzisław Podkański naszym Posłem!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo, czy Marek K., mając na koncie wyrok za jazdę po pijanemu, będzie mógł zająć miejsce Rzetelskiego w sejmiku, o ile ten zostanie posłem. – Przepisy są tu niejednoznaczne – mówi Cezary Widomski, zastępca dyrektora Wydziału Nadzoru i Kontroli Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nie zgodze się, przepisy są jasne, ale gdy w grze biorą udział politycy to….poczytaj: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080830/NEWS01/821504364 szczególnie polecam uwadze fragment: ...Tymczasem, zgodnie z ordynacją wyborczą do rad gmin, osoba, której sąd warunkowo umorzył postępowanie karne w sprawie popełnienia przestępstwa umyślnego, nie ma prawa wybieralności (art. 7).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blizniaczo podobna historia z kończynką w tle: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080830/NEWS01/821504364
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z fabrycznego napisał:
Ludzie co za kraj, ten pan został ukarany przez niezawisły, polski sąd. To, że popiera p. Rzetelskiego to bardzo dobrze, widać, że troszczy się o swój powiat i będzie mógł coś zrobić jak Rzetelski zostanie posłem, a on automatycznie Radnym Wojewódzkim.
...niezawisły, polski sąd... spróbuj normalny Polaku łyknąć wódy na 1,8 promila, niech Cie złapią, ciekawe ile dostaniesz - 1 próby, czy 1 w zawiasach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiadomo, czy Marek K., mając na koncie wyrok za jazdę po pijanemu, będzie mógł zająć miejsce Rzetelskiego w sejmiku, o ile ten zostanie posłem. – Przepisy są tu niejednoznaczne – mówi Cezary Widomski, zastępca dyrektora Wydziału Nadzoru i Kontroli Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nie zgodze się, przepisy są jasne, ale gdy w grze biorą udział politycy to….poczytaj: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080830/NEWS01/821504364 szczególnie polecam uwadze fragment: ...Tymczasem, zgodnie z ordynacją wyborczą do rad gmin, osoba, której sąd warunkowo umorzył postępowanie karne w sprawie popełnienia przestępstwa umyślnego, nie ma prawa wybieralności (art. 7).
Co Pan na to Panie Widomski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...